Ankara Emek Bahçelievler de Kentsel Dönüşüm - 19-10-2015

Ankara Emek ve Bahçeli'de Kentsel Dönüşüm Devam Ediyor!

    Ankara'nın birçok noktasında kentsel dönüşüm projeleri bütün hızıyla devam ederken, parlak günlerini arayan kentin en eski ve gözde semtlerinden Emek ve Bahçelievler'de sessiz sedasız bir değişim gerçekleşiyor. Ömrünü dolduran yapıların yenilendiği iki semtte bu yıl içinde 29 apartman yıkıldı, 100 bina için izin alındı.Çankaya'nın iki gözde semti adeta baştan aşağı yenileniyor. 

    Eski popülerliğini kazanacak Ömrünü dolduran binalar, yenileme çalışmaları kapsamında müteahhitler tarafından kat karşılığında yeniden inşa ediliyor. Büyük bölümü 50 yaşın üstünde olan apartmanlar yıkılarak yerlerinde yeni ve lüks konutlar yükselmeye başladı.

     Sizde Ankara da eski binanızın Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılıp yeniden günümüz teknolojisinde modern bir yapıya kavuşmasını isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

0312 2230403 - 2235333 - 0532 5262073 Artı Emlak


artiemlak.com sitesinde üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselllerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ait sorumluluk bu içerikleri ekleyen üyelere aittir. artiemlak.com un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. © Copyright 2003 - 2013 Artı Emlak