Hakkımızda

artiemlak.com 15 yıldır emlak sektörünün içerisinde olan ve halen mesleki faaliyetini sürdüren bir firma olarak meslektaşlarımızı güçlü, dinamik, yenilikçi bir platform altında bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz.

1998 yılnda sektöre adım atan Artı Emlak 2003 Yılından itibaren internet ortmında da faaliyetlerini sürdürmüştür. Buna bağlı olarak 2012 yılından itibaren artiemlak.com  kurumsal ve bireysel kimliği ile  yayın hayatına devam etmeye karar vermiştir.

 

HEDEFİMİZ

Tüm emlak ofislerini, emlak danışmanlarını, bireysel ve kurumsal kullanıcıları bir platform altında toplayarak gerek görsel açıdan gerek teknik açıdan kaliteli anlaşılır hizmet vermek.

Bağlı bulunduğumuz sektördeki kalıcı ismimiz ve kimliğimiz güvencemizdir.

AMAÇLARIMIZ

Emlak ofislerinin, emlak danışmanlarının, bireysel ve kurumsal kullanıcıların sınırsız portföy yayınlamalarına imkan tanımak ve sektördeki hedef kitlelerine ulaşabilmelerine yardımcı olmak.

Platformumuzu ziyaret eden kullanıcıların sorunsuz portföy aramalarına yardımcı olmak. Portföy arama zahmetini en aza indirgemek.

Gayrimenkul sektöründeki emlak ofislerini, emlak müşavirlerini, emlak danışmanlarını, bireysel ve kurumsal, kullanıcıları,  emlak sektörüyle ilgili kuruluşları, alıcı ve satıcıları  güçlü bir platform altında toplamak.

Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek kullanıcılarımıza daha iyi hizmetler verebilmek adına sistemimizi daima yenilemek.


artiemlak.com sitesinde üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselllerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ait sorumluluk bu içerikleri ekleyen üyelere aittir. artiemlak.com un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. © Copyright 2003 - 2013 Artı Emlak