YARDIM KONULARI
İlan Verme
 • Nasıl İlan Verebilirim ?
  • artiemlak.com  a ilan yayınlayabilmeniz için bireysel ve kurumsal olmak üzere size uygun olan üyeliği seçerek önce üye olmanız gerekmektedir.

   Bireysel üyelikler ücretsiz olup bireysel üyeler ilan yayınlama koşullarına uymak şartıyla toplam 2 adet ilan yayınlayabilirler.

   Bireysel üyelerin yayınlayacağı ilanlar tarafımızdan incelendikten sonra ve yine tarafımızdan onaylandıktan sonra artiemlak.com da yayınlanabilir.

   Kurumsal üyelikler fatura karşılığı ücrete tabi olup kurumsal üyelik paketlerinden seçeceğiniz üyelik paketi ile artiemlak.com a üye olabilirsiniz. Faturanız 10 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adresinize tarafımızdan yollanır.

   Kurumsal üyelikler 6 ay ve 12 süreli üyeliklerdir. Bilgi ve talep için 0312 223 53 33 - 532 5262073 numaralardan iletisim@artiemlak.com adresinden yada iletişim linkini tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

    

 • İlan Verme Sartları Nelerdir ?
  •  

   İlan sahibi bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanları,  yayınlayacakları yada yayınladıkları  ilan içeriklerinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu ilan içeriklerinin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdırlar. İlan içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibine, bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanlarına aittir.

   İlan sahibi, bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanları her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilirler. Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar artiemlak.com tarafından sistemden kaldırılacaktır.

   İlan sahibi,  bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanları yayınladıkları yada yayınlayacakları ilanların fotoğraflarının sadece ilgili gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmasına ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalsına kesinlikle dikkat etmeleri gerekmektedir. İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen ilgili gayrimenkule ilişkin ait bilgiler bulunmalıdır.

   Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanları tarafından dilerlerse sistemde arşivleyerek tutabilirler.

   İlan sahibi, bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul daışmanları artiemlak.com adresinde ilan yayınlayarak, artiemlak.com tarafından belirlenmiş ve yine artiemlak.com tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kurallarını, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesindeki belirlenmiş maddelere uyarak hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.

   artiemlak.comsitesinde üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselllerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ait sorumluluk bu içerikleri ekleyen üyelere aittir. artiemlak.com un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

   İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kara liste*ye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine artiemlak.com tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir. Bu husulardan doğacak tüm yasal sorumlulukları ilan sahibi, bireysel üyeler, kurumsal üyeler, emlak şirketleri, emlak ofisleri, gayrimenkul danışmanları artiemlak.com a üye olduktan sonra peşinen kabul ve taahhüt etmiş olurlar.


artiemlak.com sitesinde üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselllerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ait sorumluluk bu içerikleri ekleyen üyelere aittir. artiemlak.com un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. © Copyright 2003 - 2013 Artı Emlak