YARDIM KONULARI
Doping
 • Doping Seçenekleri Nelerdir ?
  • artiemlak.com da kategori vitrini, renkli arka plan, ana sayfa vitrini olmak üzere doping seçenekleri mevcuttur.

    kategori doping seçeneğinde ilanlarınız kategori aramalarında öncelikli olarak listelenir ve yine kategori sayfalarında ilanlarınız üst sıralarda yer alır.

    Renkli arka plan doping seçeneğinde ilanlarınız renkli kutu içinde dikkat çekici olarak kategori aramalarında ve tüm aramalarda öne çıkar.

    Ana sayfa vitrini doping seçeneğinde ilanlarınız ana sayfa vitrininde çıkar ve artiemlak.com un ilk sayfası olduğu için ziyaretçiler tarafından öncelikli oalarak  fark edilir.   

 • İlanıma Nasıl Doping Uygulayabilirim ?
  • İlanlarınıza doping uygulamak için kurumsal üye olamnız gerekmektedir.

    Kurumsal üyelik onayından sonra sağ tarafta bulunan üye panelinizin  " mevcut kontör " linkini tıklayarak sol taraftaki kredi ekle bölümünden dilediğiniz miktarda kontör satın almanız gerekmektedir.

    Satın aldığınız kontörleri üye panelinizden ilan ekledikten sonra " yayındaki ilanlarım " linkini tıklayarak dilediğiniz ilanınlarınızın sağ alt köşesinde bulunan " doping ekle " ikonunu tıklayarak seçeceğiniz doping çeşitlerine göre kullanabilirsiniz.

    1 kontör 1 TL değerindedir. 


artiemlak.com sitesinde üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselllerin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ait sorumluluk bu içerikleri ekleyen üyelere aittir. artiemlak.com un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. © Copyright 2003 - 2013 Artı Emlak